Вбудований холодильник Samsung BRB30603EWW (BRB30603EWW/EF)
Фото 4 |
Samsung BRB30603EWW |
|
Вбудований холодильник, призначений для практичної та красивої дизайнерської кухні. Робочий простір відповідає концепції SpaceMax, що передбачає максимально містке сховище за порівняно компактних зовнішніх габаритів. Так, висота корпусу моделі становить 193,5 см., а загальна корисна місткість пристрою знаходиться на рівні 298 л. Агрегат відрізняється наявністю двох окремих контурів теплообміну.
Це високопродуктивна система Twin Cooling Plus, з якою помітно зростає надійність роботи зон охолодження та заморожування. Вбудований холодильник Samsung BRB30603EWW оснащений цифровим інверторним компресором. Такий агрегат відкриває великі можливості для тонкого та точного налаштування температурних режимів. У морозильному відділенні передбачена універсальна секція Cool Select+, яку можна використовувати як для заморожування, так і для простого охолодження продуктів. Холодильник має в своєму розпорядженні лоток Optimal Fresh, який дозволяє взяти під контроль рівень вологості. У цьому ящику вийде набагато довше зберігати будь-які м'ясні та рибні продукти. Є й зона свіжості Humidity Fresh. Морозильник має в своєму розпорядженні місткість 74 л. У секції охолодження передбачено 224 л.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung BRB30603EWW
Усі ціни 18 →Холодильник з морозильною камерою Samsung BRB30603EWW | 31 024 грн. |
SAMSUNG BRB 30603 EWW | 31 613 грн. |
Встраиваемый холодильник с морозильной камерой Samsung BRB30603EWW | 32 345 грн. |
Вбудовуваний холодильник Samsung BRB30603EWW | 36 776 грн. |
Встраиваемый холодильник Samsung BRB30603EWW | 36 742 грн. |