Вбудований холодильник Samsung BRB26602FWW (BRB26602FWW/EF)
Фото 6 |
Samsung BRB26602FWW |
|
Досить просунутий двокамерний холодильник з надійним інверторним компресором, роздільними контурами охолодження для холодильної камери і морозилки, а також повною підтримкою технології Full No Frost. Модель представлена на ринку у 2021 році та позиціонується виробником у верхній ціновий сегмент. Інверторний компресор робить роботу пристрою малошумною (до 35 дБ) та гранично економічною (А++).
Циркуляція холоду здійснюється за технологією All Around Cooling, що дозволяє відчутно продовжити термін придатності продуктів, що навіть швидко псуються. Вбудований холодильник Samsung BRB26602FWW отримав камеру зберігання Space Max. Місткість робочої зони помітно збільшена за рахунок застосування інноваційних теплоізолюючих матеріалів. Стінки корпусу мають зменшену товщину, але не на шкоду ефективності охолодження.
Завдяки цьому загальний корисний обсяг пристрою становить 267 л, з яких на холодильне відділення виділено 193 л. Морозильна зона не обростає крижаною кіркою, що з наявністю системи NoFrost. Панель налаштування представлена сенсорним блоком із добре помітною індикацією температурних режимів. Дверцята холодильника пристосовані для встановлення декоративного фасаду. Нещільне закриття будь-якої з стулок дверей призводить до активації звукового оповіщення. Зона охолодження підсвічується LED-лампою. У цій моделі передбачено режим відпустки, призначений для періодів тривалої відсутності користувача.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung BRB26602FWW
Усі ціни 18 →SAMSUNG BRB 26602 FWW | 33 065 грн. |
Холодильник с морозильной камерой Samsung BRB26602FWW | 27 558 грн. |
Вбудовуваний холодильник Samsung BRB26602FWW | 31 728 грн. |
Встраиваемый холодильник Samsung BRB26602FWW | 31 699 грн. |
Samsung BRB26602FWW | 23 280 грн. |