Фліп-чохол Samsung LED View Cover for Galaxy S20
Фото 19 |
Samsung LED View Cover for Galaxy S20 |
|
LED-екран на передній кришці (відображення часу та оповіщення), управління будильником або дзвінками з допомогою чохла
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung LED View Cover for Galaxy S20
Аксесуар для смартфона Samsung Led View Cover Sky Blue (EF-NG980PLEGRU) fo | 999 грн. |
Аксесуар для смартфона Samsung Led View Cover Pink (EF-NG980PPEGRU) for Sa | 999 грн. |
Аксесуар для смартфона Samsung Led View Cover White (EF-NG980PWEGRU) for S | 800 грн. |
Аксесуар для смартфона Samsung Led View Cover Black (EF-NG980PBEGRU) for S | 1 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →