Фліп-чохол Samsung LED View Cover for Galaxy Note10
Відео 1Фото 6 |
Samsung LED View Cover for Galaxy Note10 |
|
LED-екран на передній кришці (відображення часу і оповіщень)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung LED View Cover for Galaxy Note10
Аксесуар для смартфона Samsung Led View Cover White (EF-NN970PWEGRU) for S | 1 299 грн. |
Аксесуар для смартфона Samsung Led View Cover Pink (EF-NN970PPEGRU) for Sa | 1 299 грн. |
Аксесуар для смартфона Samsung Led View Cover Red (EF-NN970PREGRU) for Sam | 1 500 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →