Мікрохвильова піч Samsung MG23F302TAS сріблястий (MG23F302TAS/BW)
Відео 1Фото 8 |
Samsung MG23F302TAS сріблястий чорний |
|
Мікрохвильова піч компанії Samsung має стильний дизайн, гнучкі налаштування та велику кількість програм та функцій, завдяки яким пристрій може не лише підігрівати, а й готувати різні страви. Це модель 2-в-1 з можливостями НВЧ-печі та гриля, тому в її комплектацію входять спеціальні грати для приготування продуктів на грилі. Розміри приладу становлять 28х49х39 см, але при цьому піч досить містка - об'єм 23 літри дозволяє використовувати великі та глибокі тарілки, а також інші ємності, придатні для мікрохвильової печі.
Внутрішня камера має гладке керамічне покриття: цей матеріал не дряпається, з часом не втрачає свого кольору та первісного вигляду, а також має антибактеріальні властивості. За керування Samsung MG23F302TAS відповідає панель з поворотним перемикачем, кнопками та невеликим дисплеєм. Налаштування досить великі: вони дозволяють вручну встановити необхідні параметри, скористатися енергозберігаючим режимом, програмою для розморожування продуктів та автоматичними програмами з традиційними рецептами. Автопрограм тут досить багато: страви здорового харчування, різні каші, м'ясні вироби, риба, вегетаріанська їжа, випічка і т.д. тривалість приготування. Крім того, варто відзначити внутрішнє підсвічування та захист від дітей, тобто блокування панелі управління для запобігання випадковим натисканням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung MG23F302TAS сріблястий
Усі ціни 15 →Мікрохвильова піч Samsung MG23F302TAS | 5 749 грн. |
Мікрохвильова піч Samsung MG23F302TAS/UA | 5 499 грн. |
SAMSUNG MG23F302TAS | 5 429 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Samsung MG23F302TAS | 5 953 грн. |
SAMSUNG MG23F302TAS | 5 402 грн. |
Модификації Samsung MG23F302TAS
Ціни на Samsung MG23F302TAS |
---|---|---|---|---|
Samsung MG23F302TAS сріблястий | від 5 375 грн. | 15 пропозицій | ||
Samsung MG23F302TAK чорний | від 4 875 грн. | 21 пропозиція |