Монітор Samsung Odyssey G9 49 49 " чорний
Відео 36Фото 23 |
Надширокоекранний геймерський монітор преміумкласу з 49-дюймовим вигнутим екраном роздільної здатності Dual WQHD (5120х1440), високою частотою оновлення, покращеною передачею кольорів і підтримкою виводу HDR-зображень. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії зразка 2020 року, призначений для використання в топових геймерських конфігураціях. Ключовими особливостями цієї моделі стало співвідношення сторін 32:9, вражаюче висока роздільна здатність, повноцінна підтримка технології HDR (сертифікат VESA DisplayHDR 1000).
Високотехнологічна 10-бітна SVA-матриця з використанням технології квантових точок QLED забезпечує поліпшену передачу кольору (95% DCI-P3), а правильне заводське калібрування дає змогу використовувати монітор Samsung Odyssey G9 49 для професійної обробки цифрових фото/відео/аудіоконтенту. До важливих переваг цієї моделі варто віднести підтримку технологій AMD FreeSync і NVIDIA G-Sync, що дають змогу повністю усунути артефакти й розриви кадрів (screen tearing).
Низький час відгуку (1 мс GtG) і вражаюча швидкість оновлення екрана 240 Гц дає можливість монітору плавно, чітко й без змазування відображати найдинамічніші ігрові сцени. Завдяки підтримці режиму PBP (Picture by Picture) користувач може виводити на екран два різних зображення з різних джерел з різною роздільною здатністю. Монітор обладнаний трьома інтерфейсними портами (1xHDMI 2.0 + 2xDisplay Port 1.4) й двопортовим хабом USB 3.2 Gen1.
Купити Samsung Odyssey G9 49 49 " чорний
Усі ціни 11 →Монітор Samsung Odyssey G9 C49G95TS (LC49G95TS) | 43 900 грн. |
РК монітор Samsung Odyssey G9 LC49G95TSSRXEN | 43 869 грн. |
Монітор Samsung 49'' Odyssey G9 (LC49G95TSSPXEN) | 49 200 грн. |
Монітор Samsung Odyssey G9 LC49G95TSSPXEN (LC49G95TSSPXEN) | 54 900 грн. |
Samsung 49'' Odyssey G9 (LC49G95TSSPXEN) | 48 000 грн. |