Монітор Samsung Odyssey OLED G9 G93SC 49 49 "
Відео 4Фото 20 |
Флагманський монітор ігрової лінійки Odyssey компанії Samsung 2023 - це 49-дюймове вигнуте рішення зі співвідношенням сторін екрану 32:9. Модель здатна задовольнити запити найвибагливіших геймерів, може бути відмінним доповненням як для ПК, так і для сучасних консолей (тут є HDMI 2.1, підтримка HDR-контенту — стандарт DisplayHDR 400 та інші фішки). Монітор Samsung Odyssey OLED G9 G93SC 49 отримав OLED-матрицю з нескінченною контрастністю та відмінним чорним кольором, має роздільну здатність 5120x1440 пікселів з гарною деталізацією навіть на такій великій діагоналі (розмір пікселя 0.23 мм).
Ще один плюс зображення - якісна передача кольору, про що побічно говорить покриття 99% професійного простору DCI P3. На поціновувачів ігор чекає рекордне значення відгуку (0.3 мс від сірого до сірого), класна «герцовка» (240 Гц), а також інші must have напрацювання сьогодні, включаючи AMD FreeSync Premium Pro та опцію прицілу. До переваг оснащення моделі відносяться вбудовані динаміки сумарною потужністю 10 Вт, наявність USB-хаба з трьома портами та функцією швидкого заряджання, стильного RGB-підсвічування корпусу та ергономічної підставки. Остання дозволяє регулювати висоту і повертати дисплей. Один із сценаріїв використання в режимі PBP – це одночасне виведення зображення з двох ПК з можливістю роздільної настройки роздільної здатності для кожного відеосигналу.
Купити Samsung Odyssey OLED G9 G93SC 49 49 "
Усі ціни 41 →Samsung 49" Odyssey OLED G9 G93SC (LS49CG930SIXCI) Black LS49CG930SIXCI | 53 999 грн. |
Монітор ігровий 49" Samsung S49CG930SI (LS49CG930SIXCI) | 53 999 грн. |
Samsung Odyssey OLED G9 G95SC LS49CG930SIXCI офіційна гарантія | 51 499 грн. |
Монитор Samsung 48.7" Odyssey OLED G9 G93SC HDMI, DP, USB, MM, OLED, 5120x | 53 999 грн. |
Монітор 49" SAMSUNG S49CG930SI (LS49CG930SIXCI) LS49CG930SIXCI | 53 999 грн. |