Монітор Samsung Odyssey Neo G7 32 32 " чорний
Відео 10Фото 13 |
Геймерський 32-дюймовий монітор компанії Samsung - це одне з флагманських фірмових рішень (лінійка Odyssey) з роздільною здатністю 3840x2160 пікселів (розмір пікселя всього 0.18 мм). Модель примітна наявністю не так вигнутого екрану (радіус кривизни 1000R), як високоякісної 10-бітної матриці VA, яка доповнена шаром квантових точок (технологія QLED). В результаті підвищується загальна контрастність та яскравість (пікове значення 350 ниток, але водночас за покращення HDR-контенту відповідає фірмова технологія Quantum HDR 2000).
Монітор Samsung Odyssey Neo G7 32 відрізняється гідним колірним охопленням, що частково підтверджує покриття 95% простору DCI P3. Поціновувачів ігор має порадувати найвища «герцовка» (заявлений розгін від 165 до 240 Гц), швидкий відгук (1 мс від сірого до сірого), а також профільні технології та функції. Так, перш за все варто відзначити AMD FreeSync Premium Pro та такі фішки, як Black Equalizer (висвітлення темних ділянок), приціл, таймер та показ FPS. До додаткових переваг моделі відноситься наявність порту HDMI 2.1, ергономічної підставки, яка має максимум ступенів свободи, присутність USB-хаба з функцією швидкого заряджання гаджетів і фірмового підсвічування корпусу CoreSync.
Купити Samsung Odyssey Neo G7 32 32 " чорний
Усі ціни 12 →Монітор Samsung S32BG750 (LS32BG750) | 37 680 грн. |
Монитор Samsung S32BG750 (LS32BG750) | 52 431 грн. |
Samsung S32BG750 (LS32BG750) LS32BG750 | 40 499 грн. |
РК монітор Samsung Odyssey Neo G7 (LS32BG750NUXEN) (УЦІНКА) | 32 000 грн. |
Монітор Samsung 32" Odyssey G7 (LS32BG750NPXEN) | 38 704 грн. |