USB-хаб Sandberg 2in1 USB Hub Bungee (133-92)
Відео 1Фото 2 |
Sandberg 2in1 USB Hub Bungee |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sandberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sandberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sandberg 2in1 USB Hub Bungee
Усі ціни 16 →USB Hub + тримач кабелю Sandberg 2in1 USB Hub Bungee -> 4 порти USB 2.0 | 337 грн. |
Sandberg Bungee 2 in 1 USB 2.0 133-92 | 379 грн. |
Концентратор Sandberg 2in1 USB Hub Bungee 4 port USB 2.0 AF (133-92) 133-9 | 299 грн. |
Sandberg Концентратор Sandberg 2in1 USB Hub Bungee 4 port USB 2.0 AF (133- | 299 грн. |
Sandberg 2in1 USB Hub Bungee -> 4 порти USB 2.0 AF 133-92 | 299 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →