Карта пам'яті SanDisk Extreme Plus V30 A1 microSDHC UHS-I U3 32 ГБ (SDSQXBG-032G)
SanDisk Extreme Plus V30 A1 microSDHC UHS-I U3 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Plus V30 A1 microSDHC UHS-I U3 32 ГБ
Усі ціни 21 →SanDisk 32 GB microSDHC UHS-I U3 Extreme Plus A1 + SD Adapter SDSQXBG-032G | 532 грн. |
SanDisk Extreme PLUS microSDHC 32GB + SD Adapter + RescuePRO Deluxe 100MB/ | 480 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 32GB microSD class 10 V30 Extreme PLUS (SDSQXBG-032G | 449 грн. |
SanDisk Extreme PLUS microSDHC 32GB (SDSQXBG-032G-GN6MA) sdsqxbg-032g-gn6m | 598 грн. |
SanDisk 32 GB microSDHC UHS-I U3 Extreme Plus A1 + SD Adapter SDSQXBG-032G | 579 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →