Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 64 ГБ
Відео 5Фото 12 |
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 64 ГБ
Усі ціни 11 →Карта памяти SanDisk Extreme PRO CFexpress Card Type B, 64GB, 1500MB/s Rea | 5 010 грн. |
SanDisk 64 GB Extreme Pro CFexpress Type B (SDCFE-064G-GN4NN) sdcfe-064g-g | 4 299 грн. |
SanDisk 64 GB Extreme Pro CFexpress Type B (SDCFE-064G-GN4NN) SDCFE-064G-G | 4 599 грн. |
SanDisk 64 GB Extreme PRO CFexpress Card Type B (SDCFE-064G-GN4IN) | 5 175 грн. |
SanDisk SDCFE-064G-GN4NN | 5 010 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B
Ціни на SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 64 ГБ | від 4 299 грн. | 11 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 128 ГБ | від 5 905 грн. | 10 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 256 ГБ | від 10 594 грн. | 10 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 512 ГБ | від 14 320 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →