Карта пам'яті SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 512 ГБ (SDSQUNR-512G-GN3MN)
SanDisk Ultra microSDXC UHS-I Class 10 512Gb 256 ГБ512 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 512 ГБ
Усі ціни 25 →Карта памяти SanDisk 512GB microSDXC Class 10 UHS-I Ultra (SDSQUNR-512G-GN | 1 783 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 512GB microSDXC Class 10 UHS-I Ultra (SDSQUNR-512G-G | 1 791 грн. |
SanDisk 512 GB microSDXC UHS-I U1 V30 A2 Ultra (SDSQUNR-512G-GN3MN) | 1 695 грн. |
Карта памяти SanDisk 512gb microSDXC class 10 uhs-i Ultra (sdsqunr-512g-gn | 1 854 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 512GB microSDXC class 10 UHS-I Ultra (SDSQUNR-512G-G | 1 922 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10
Ціни на SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 256 ГБ | від 757 грн. | 27 пропозицій | ||
SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 512 ГБ | від 1 641 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →