Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 64 ГБ (SDSDXDK-064G-GN4IN)
Фото 3 | 4 299 грн. Купити! Карта памяти SanDisk 64GB SDXC UHS-II U3 V90 Extreme Pro (SDSDXDK-064G-GN4Техно ЇжакЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 1 рік Поскаржитись |
SanDisk Extreme Pro V90 SDXC UHS-II U3 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3
Ціни на SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 64 ГБ | від 4 299 грн. | 1 пропозиція | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 128 ГБ | від 6 795 грн. | 28 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 256 ГБ | від 12 895 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →