Карта пам'яті SanDisk Max Endurance microSD 32 ГБ (SDSQQVR-032G)
Відео 5Фото 4 |
SanDisk Max Endurance microSDHC 32Gb |
|
Картка пам'яті підвищеної надійності, призначена для тривалої безперервної експлуатації з постійним перезаписом даних. Накопичувач доведеться вчасно відеореєстраторам, системам відеоспостереження та іншим пристроям, де потрібний циклічний запис інформації. Експлуатаційний ресурс флешки «за паспортом» становить 120 тис. годин, а це на хвилиночку понад 13 років безперервної роботи картки.
SanDisk Max Endurance microSDHC 32Gb працює в екстремальних погодних умовах з температурою навколишнього середовища від -25 °С до +85 °С, має водонепроникність, удароміцну конструкцію і може похвалитися несприйнятливістю до рентгенівського випромінювання. Для моделі заявляється швидкість послідовного читання інформації на рівні 100 МБ/с, запис даних — 40 МБ/с. Клас відеозйомки V30 виступає гарантом того, що швидкість запису не просяде нижче порога 30 МБ/с. За цим параметром флешка підходить для зйомки Full HD та 4К-відео. У версії зі сховищем на 32 ГБ продукт має трирічну гарантію.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Max Endurance microSD 32 ГБ
Усі ціни 26 →SanDisk microSDHC 32GB Max Endurance Class 10 UHS-I U3 V30 + SD-адаптер (S | 570 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 32GB microSDHC class 10 UHS-I U3 Max Endurance (SDSQ | 499 грн. |
SanDisk 32GB microSDHC C10 (SDSQQVR-032G-GN6IA) SDSQQVR-032G-GN6IA | 499 грн. |
SanDisk Max EnduranceSDSQQVR-032G-GN6IA SDSQQVR-032G-GN6IA | 589 грн. |
SanDisk Карта пам'яті SanDisk 32GB microSDHC class 10 UHS-I U3 Max Enduran | 499 грн. |
Модификації SanDisk Max Endurance microSD
Ціни на SanDisk Max Endurance microSD |
---|---|---|---|---|
SanDisk Max Endurance microSD 32 ГБ | від 486 грн. | 26 пропозицій | ||
SanDisk Max Endurance microSD 64 ГБ | від 644 грн. | 28 пропозицій | ||
SanDisk Max Endurance microSD 128 ГБ | від 899 грн. | 38 пропозицій | ||
SanDisk Max Endurance microSD 256 ГБ | від 1 742 грн. | 38 пропозицій |