Жорсткий диск SanDisk G-DRIVE Professional SDPHF1A-006T-NBAAD 6 ТБ
Фото 10 |
SanDisk G-DRIVE Professional SDPHF1A-006T-NBAAD 6 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk G-DRIVE Professional SDPHF1A-006T-NBAAD 6 ТБ
Sandisk Professional G-Drive 6Tb 3,5" Czarny (SDPHF1A006TMBAAD) | 13 694 грн. |
Sandisk Professional G-Drive 6Tb 3,5" Czarny (SDPHF1A006TMBAAD) | 13 360 грн. |
Sandisk Professional G-Drive 6Tb 3,5" Czarny (SDPHF1A006TMBAAD) | 13 694 грн. |
Sandisk Professional G-Drive 6Tb 3,5" Czarny (SDPHF1A006TMBAAD) | 14 028 грн. |
Модификації SanDisk G-DRIVE Professional SDPHF1A-006T-NBAAD
Ціни на SanDisk G-DRIVE Professional SDPHF1A-006T-NBAAD |
---|---|---|---|---|
SanDisk G-DRIVE Professional SDPHF1A-004T-NBAAD 4 ТБ | від 11 520 грн. | 4 пропозиції | ||
SanDisk G-DRIVE Professional SDPHF1A-006T-NBAAD 6 ТБ | від 13 360 грн. | 4 пропозиції | ||
SanDisk G-DRIVE Professional SDPHF1A-012T-NBAAD 12 ТБ | від 21 200 грн. | 4 пропозиції | ||
SanDisk G-DRIVE Professional SDPHF1A-018T-NBAAD 18 ТБ | від 31 840 грн. | 4 пропозиції | ||
SanDisk G-DRIVE Professional SDPHF1A-022T-NBAAD 22 ТБ | від 35 680 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо