Радіоприймач / годинник Sangean PR-D7
Відео 11Фото 4 |
Sangean PR-D7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sangean 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sangean.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sangean PR-D7
Усі ціни 7 →Радіоприймач Sangean Package PR-D7 white | 3 872 грн. |
Радіоприймач Sangean PR-D 7 white | 5 146 грн. |
Радіоприймач Sangean Package PR-D7 black | 4 353 грн. |
Радіоприймач Sangean Package PR-D7 black | 4 343 грн. |
Радіоприймач Sangean Package PR-D7 white | 3 862 грн. |
Радиоприемник Sangean Package PR-D7 white | 3 868 грн. |
Радиоприемник Sangean Package PR-D7 black | 4 349 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →