Відеокарта Sapphire Radeon RX 580 11265-08-20G
Відео 2Фото 13 |
Sapphire Radeon RX 580 11265-08-20G 4 ГБ / 1340 МГц 7000 МГц 4 ГБ / 1411 МГц 7000 МГц 4 ГБ / 1411 МГц 8000 МГц 8 ГБ / 1340 МГц 8000 МГц 8 ГБ / 1411 МГц 8000 МГц |
|
Оснащена RGB-підсвічуванням.
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sapphire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sapphire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
1 0 1 7 |
Купив б/у, працює відмінно, всі тести проходить, холодна (дивно звичайно, але дійсно тиха і холодна), на даний момент все на ультрах 60+ фпс, оліїє в парі з зеоном 2667. БЖ взяв чифтек на 600вт - з величезним запасом , вистачило б і 500, але кишеня не тягне Беріть. Якщо берете б/в - запустіть фурмарк на 20 хвилин. Якщо працює, не артефачить і т д - беріть. Нова – надто дорого. Сергей: користуюся Sapphire Radeon RX 580 11265-01-20G кілька місяців |
картку раджу за свою ціну аналога не знайти, WOT на ультра натсройках, в HD клієнті видає 80-100 фпс, але думаю може видавати більше якщо буде краще від проц і вінчестер. працює тихо, нарікань немає, підсвічування ще тішить око, та ще й пам'яті 8 гігів за очі поки немає користуюся Sapphire Radeon RX 580 11265-01-20G менше місяця |
Брав коли майнінг звалився. Топчик, че. Пощастило з пам'яттю Samsung. розігнав пам'ять в упор (2250) без підняття напруги, а по кристалу теж непогано: 1495мгц при даунвольтинг зі стандартних 1200мв до 1185. = теператури зменшилися, продуктивність зросла. дозволяє грати в новинки 1080р на високих 60+ фпс або 144 фпс в онлайн іграх при кастомних середньо-високих налаштуваннях спочатку драйвера були такими ламаними, що я думав карту повертати, це страшні спогади і одні матюки були. зараз все бл. користуюся Sapphire Radeon RX 580 11265-01-20G більше року |
Показано 3 з 9 відгуків
ще 6 відгуків
16 січня 2022, 11:06
Какой взять под нее процессор? (у меня Intel Core i5 10400f) #
Показано 3 із 12 запитань
ще 9 запитань
Відеоогляди
Модификації Sapphire Radeon RX 580 11265-08-20G
Ціни на Sapphire Radeon RX 580 11265-08-20G |
---|---|---|---|---|
Sapphire Radeon RX 580 11265-08-20G | від 4 217 грн. | 2 пропозиції | ||
Sapphire Radeon RX 580 11265-07-20G | від 3 450 грн. | 2 пропозиції | ||
Sapphire Radeon RX 580 11265-31-20G | від 4 217 грн. | 3 пропозиції | ||
Sapphire Radeon RX 580 11265-03-20G | від 5 250 грн. | 1 пропозиція | ||
Sapphire Radeon RX 580 11265-01-20G | від 5 250 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →