Окуляри віртуальної реальності BOBOVR Z4
Відео 16Фото 10 |
BOBOVR Z4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BOBOVR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BOBOVR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BOBOVR Z4
Усі ціни 6 →Окуляри 3D віртуальної реальності BOBOVR Z4 для фільмів та ігор + вбудован | 999 грн. |
Очки виртуальной реальности VRBox Bobo VRZ4 виар шлем для телефона с пульт | 1 599 грн. |
Окуляри віртуальної реальності UNVRSL BOBOVR Z4 з навушниками (YС1182) | 1 538 грн. |
3D окуляри віртуальної реальності VR BOX BoboVR Z4 з навушниками і пультом | 950 грн. |
3D окуляри віртуальної реальності VR BOX Z4 BOBOVR Original з пультом і на | 946 грн. |
Окуляри віртуальної реальності BoboVR Z4 з навушниками і пультом White (40 | 983 грн. |
ГІРШЕ ЩО Я БАЧИВ Жодних весь опис неправдивий gemes time: користуюся BOBOVR Z4 менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →