Відеокарта Sapphire Radeon RX 7600 XT PULSE (11339-04-20G)
Фото 8 |
Sapphire Radeon RX 7600 XT PULSE |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sapphire Radeon RX 7600 XT PULSE
Усі ціни 25 →Sapphire Radeon RX 7600 XT Pulse 16384MB (11339-04-20G) 11339-04-20G | 16 949 грн. |
Відеокарта Sapphire Radeon Rx 7600 Xt 16GB Pulse (11339-04-20G) Ua | 17 112 грн. |
Видеокарта Sapphire Radeon Rx 7600 Xt 16GB Pulse (11339-04-20G) Ua | 16 949 грн. |
Відеокарта Sapphire Radeon RX 7600 XT 16GB Pulse (11339-04-20G) | 16 883 грн. |
Відеокарта Sapphire Radeon RX 7600 XT 16GB PULSE (11339-04-20G) 11339-04-2 | 16 343 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →