Зарядний пристрій Satechi ST-WMCS2M
Відео 4Фото 8 |
Satechi ST-WMCS2M |
|
Магнітне кріплення MagSafe для iPhone 12
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satechi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satechi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satechi ST-WMCS2M
Зарядное устройство Satechi Wireless Charger Stand MagSafe Space Grey (ST- | 2 400 грн. |
Зарядний пристрій Satechi Wireless Charger Stand MagSafe Space Grey (ST-WM | 2 400 грн. |
Бездротовий зарядний пристрій Satechi Aluminum 2 in 1 Magnetic Wireless Ch | 2 399 грн. |
Satechi Aluminum 2 in 1 Magnetic Wireless Charging Stand Space Grey (ST-WM | 2 399 грн. |
Безпровідний зарядний пристрій Satechi Aluminum 2 in 1 Magnetic Wireless C | 2 399 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →