Тостер SATORI ST-701-BL
Відео 2 |
SATORI ST-701-BL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SATORI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SATORI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SATORI ST-701-BL
Тостер Satori ST-701-BL | 499 грн. |
Тостер Satori ST-701-BL 700 Вт Металік | 958 грн. |
Тостер Satori ST-701-BL 700 Вт 2 відділення | 938 грн. |
Тостер Satori ST-701-BL 700Вт Сріблястий (металік) | 938 грн. |
Тостер Satori ST-701-BL 6 режимів обсмажування | 938 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →