Електрочайник Saturn ST EK8439 2200 Вт 1.7 л
Saturn ST EK8439 |
|
Порівняно недорогий електрочайник білого кольору, який буде гармонійно вписуватися в будь-який сучасний інтер'єр кухні, чи то вишукана класика або урбаністичний хай-тек. Прилад виготовлений з міцного пластику, має зручну ручку, герметичну кришку і практичний носик. Для вмикання пристрою в мережу призначена спеціальна підставка-база зі шнуром і контактним елементом. При цьому сам контакт розташовується строго по центру платформи, тому при підключенні чайника довго «прицілюватися» не доведеться, а під час експлуатації прилад можна повертати на 360°.
Кришка відкидається на зручний для наливання води кут, а носик формує акуратну струмінь. Чайник Saturn ST EK8439 має оптимальне співвідношення об'єму і потужності — 1,7 л і 2200 Вт. Вода нагрівається за кілька хвилин з економією електроенергії і невеликим навантаженням на проводку. Прихований за дном колби нагрівач з нержавіючої сталі не потребує очищення від накипу і не схильний окислювальним процесам. На бічній поверхні корпуса є скляний індикатор рівня, що дозволяє, не піднімаючи кришку, визначити скільки рідини в колбі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Saturn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Saturn.
Купити Saturn ST EK8439 2200 Вт 1.7 л
Усі ціни 53 →Електрочайник Saturn ST-ЕК8439U White/Black | 579 грн. |
Електрочайник Saturn ST-EK8439 Marsala/White | 540 грн. |
Электрочайник Saturn ST-EK8439U White/Green | 659 грн. |
Електрочайник Saturn ST-EK8439U Marsala/White | 459 грн. |
Електрочайник Saturn ST-EK8439U White/Green | 499 грн. |
- Обертання на підставці
- Відсік для зберігання кабелю