Міксер Saturn ST-FP1060 білий
Saturn ST-FP1060 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Saturn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Saturn.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Saturn ST-FP1060 білий
Усі ціни 24 →Saturn Saturn ST-FP1060 | 469 грн. |
Міксер Saturn ST-FP1060 | 742 грн. |
Міксер Saturn ST-FP1060 | 434 грн. |
Миксер Saturn ST-FP1060 | 440 грн. |
Saturn ST-FP1060 | 419 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →