Струни Savarez 520R
Savarez 520R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Savarez 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Savarez.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Savarez 520R
Усі ціни 6 →Струна для гитар Струны для классической гитары Savarez 520 R High Tension | 776 грн. |
Струна для гітар Струни для класичної гітари Savarez 520 R High Tension | 776 грн. |
Струни для класичної гітари Savarez 520R Red Traditional Classical Guitar | 691 грн. |
Струни для класичної гітари Savarez Traditional 520R Standart Tension (R11 | 632 грн. |
Струни для класичної гітари Savarez Traditional 520R Normal Tension | 702 грн. |
Струни для класичної гітари Savarez 520 R High Tension | 775 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →