Powerbank BASEUS Bipow Pro Digital Display 20W 10000
Відео 2Фото 17 |
BASEUS Bipow Pro Digital Display 20W 10000 |
|
Портативний акумулятор BASEUS можна віднести до рішень початкового цінового сегмента. Серцем моделі є літій-полімерна батарея ємністю 10 000 мАгод, причому реально «передати» мобільним пристроям з урахуванням втрат вийде 58% від цього обсягу, тобто 5 800 мАгод. А це означає, що можна приблизно двічі зарядити iPhone актуального модельного ряду або один раз майже будь-який Android-смартфон або планшет з екраном 8 або 9 дюймів.
АКБ захована в пластиковий корпус розміром 132x62x20 мм і доповнена інфо-дисплеєм, де демонструється поточний рівень заряду самого повербанка. Powerbank-акумулятор BASEUS Bipow Pro Digital Display 20W 10000 оснащений портом USB-C (працює на "вхід" і "вихід") і парою роз'ємів USB A з максимальним струмом 5 А. Модель підтримує актуальні протоколи швидкої зарядки, у тому числі Quick Charge 3.0 та Power Delivery 3.0 здатна передавати до 20 Вт при одному підключеному гаджеті. З інших особливостей варто виділити підтримку наскрізної зарядки, наявність в комплекті постачання дроту з USB-C, а також наявність у продажу версій у різному забарвленні (від чорного до фіолетового).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Bipow Pro Digital Display 20W 10000
Усі ціни 31 →Зовнішній акумулятор Baseus Bipow Pro Digital Display 10000mAh PD 20W Blac | 999 грн. |
Зовнішній акумулятор Baseus Power Bank 10000mAh Bipow Pro Digital Display | 1 042 грн. |
Внешний аккумулятор Baseus Power Bank 10000mAh Bipow Pro Digital Display P | 1 042 грн. |
Повербанк Baseus Bipow Pro Digital Display Fast Charge 10000 mAh 20W Black | 854 грн. |
Батарея універсальна Baseus Bipow Pro 10000mAh 20W Blue (PPBD040103) PPBD0 | 1 008 грн. |
Найкращий павербанк із компактних моделей, вибравши саме цього "малюка" для живлення wifi роутера та абоненського терміналу, а також для заряджання свого redmi note7. Це нова модель від BASEUS яка має кращу батарею, яка має перевагу в компактності та має легшу вагу ніж у інших моделях, але об'єм той самий, хто поважний це помітити в характеристиках. Павербанк має високоякісні позолочені, або латунні розєми, потужності павербанку вистачити на всі потреби, він дуже зручний, без лишніх розємів, це крута річ на кожен день. Компактність, потужність, швидка зарядка, нова покращена модель, супер зручна форма, невеликий вага 360гр. Одна деталь, якщо заряджати його простою зарядкою то ствоте наніч і вранці буде 100%, а якщо маєте швидку зарядку, то буде нормально заряджатись. Oleksandr Bedrenko: користуюся BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000 кілька місяців |
Модификації BASEUS Bipow Pro Digital Display 20W 10000
Ціни на BASEUS Bipow Pro Digital Display 20W 10000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Bipow Pro Digital Display 20W 10000 | від 749 грн. | 31 пропозиція | ||
BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 10000 | від 789 грн. | 31 пропозиція | ||
BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000 | від 599 грн. | 99 пропозицій |