Портативна колонка SAVIO BS-03
Відео 4Фото 17 |
SAVIO BS-03 |
|
Стильна мобільна акустична система з бездротовим підключенням, картридером та вбудованим літій-іонним акумулятором. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований молодіжну аудиторію. Відрізняється приємним збалансованим звучанням, за яке відповідає енергоефективний підсилювач класу D, який працює у зв'язці з парою активних акустичних випромінювачів сумарною потужністю 10 Вт та парою пасивних резонаторів, що підсилюють амплітуду низькочастотних басових звуків.
Мобільна акустична система SAVIO BS-03 подолає завдання звукового оформлення закритих приміщень і невеликих відкритих майданчиків. Така колонка підійде для виведення звуку зі смартфонів, планшетів, ноутбуків або інших сумісних bluetooth-пристроїв, чиї власні можливості звуковідтворення перевершують практично за всіма параметрами. Клас водонепроникності IPX5 гарантує захист від дощу та струменів води.
Завдяки надійним гумовим ущільненням та особливостям конструкції, ця модель ідеально підійде любителям пікніків на лоні природи та користувачам, які займаються туризмом. Легко і швидко підключається до пристроїв-джерел цифрового аудіосигналу за допомогою вдосконаленого бездротового інтерфейсу Bluetooth 5.1, що забезпечує покращену стабільність зв'язку. Вбудований акумулятор ємністю 3600 мАгод забезпечує до 8,5 годин автономного звучання. Технологія TWS дозволяє створити з двох колонок стереопару.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAVIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAVIO.
Купити SAVIO BS-03
Усі ціни 9 →Портативная колонка Savio BS-031 | 1 362 грн. |
Портативная колонка Savio BS-032 | 1 314 грн. |
Портативная колонка Savio BS-033 | 1 362 грн. |
Портативна колонка Savio BS-031 | 1 356 грн. |
Портативна колонка Savio BS-032 | 1 308 грн. |