Корм для собак Savory Adult All Breeds Rich in Fresh Duck/Rabbit 3 кг
Фото 4 |
Savory Adult All Breeds Rich in Fresh Duck/Rabbit 3 kg |
|
Вік: маленькі та середні породи від 12 місяців, великі та гігантські від 24 – 30 місяців. Можна годувати також цуценят та юніорів, які мають алергію на м'ясо курятини, при додаванні вітамінно-мінерального комплексу до 6 – 8 місяців.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Savory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Savory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Savory Adult All Breeds Rich in Fresh Duck/Rabbit 3 кг
Усі ціни 15 →Сухий корм для собак всіх Savory All Breeds rich in Fresh Duck&Rabbit, зі | 1 201 грн. |
Сухий корм Savory для собак всіх порід зі свіжим м'ясом качки і кроликом, | 1 201 грн. |
Сухой корм Savory для собак всех пород со свежим мясом утки и кроликом, 3 | 1 201 грн. |
Сухий корм для собак Savory Adult All Breeds rich in Fresh Duck and Rabbit | 1 201 грн. |
Корм Savory Adult All Breeds rich in Fresh Duck & Rabbit сухий зі свіжою к | 1 201 грн. |
ще 10 пропозицій
Переваги корму:
- свіже м'ясо зберігає первинну структуру, неповторний смак та аромат
- пробіотики, пребіотики та мінерали щодо зміцнення захисних сил організму
- глюкозамін та хондроїтину сульфат допомагають зміцнювати та підтримувати здоров'я суглобів та хрящів.
Модификації Savory Adult All Breeds Rich in Fresh Duck/Rabbit
Ціни на Savory Adult All Breeds Rich in Fresh Duck/Rabbit |
---|---|---|---|---|
Savory Adult All Breeds Rich in Fresh Duck/Rabbit 1 кг | від 364 грн. | 23 пропозиції | ||
Savory Adult All Breeds Rich in Fresh Duck/Rabbit 3 кг | від 980 грн. | 15 пропозицій | ||
Savory Adult All Breeds Rich in Fresh Duck/Rabbit 12 кг | від 3 450 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →