Дроворуб Scheppach Compact 8t (5905419902)
Відео 2Фото 9 |
Scheppach Compact 8t |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scheppach 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scheppach.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scheppach Compact 8t
Усі ціни 8 →Дровокол Scheppach Compact 8T 5905419902 | 37 466 грн. |
Дровокол гідравлічний Scheppach Compact 8t | 37 000 грн. |
Дроворуб Scheppach Compact 8t (5905419902) Compact 8t (5905419902) | 30 495 грн. |
Електричний дроворуб Scheppach Compact 8t (5905419901) | 31 962 грн. |
Дровокол Scheppach Compact 8t | 42 116 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →