Дроворуб AL-KO LSH 520/5 (113792)
Фото 3 |
AL-KO LSH 520/5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO LSH 520/5
Усі ціни 20 →Дровокол AL-KO LSH 520/5 | 19 999 грн. |
Дровокол AL-KO LSH 520/5 113792 | 19 999 грн. |
Дроворуб AL-KO LSH 520/5 (2.2 кВт<unk> 520 мм) (113792) 113792 | 20 000 грн. |
Электрический дровокол AL-KO Lsh 520/5 (113792) | 19 999 грн. |
Дровокол горизонтальний AL-KO LSH 520/5 113792 | 19 999 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →