Компресор Scheppach HC55DC 50 л мережа (230 В) (5906101904)
Scheppach HC55DC |
|
В комплекті набір пневмоінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scheppach 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scheppach.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scheppach HC55DC 50 л мережа (230 В)
Усі ціни 13 →Компресор масляний Scheppach HC55DC 5906101904 | 21 046 грн. |
Компресор Scheppach HC 55DC 5906101904 | 19 408 грн. |
Scheppach HC55DC (5906101904) | 19 320 грн. |
Компресор повітряний Scheppach HC55DC (5906101904). | 21 045 грн. |
Компресор Scheppach HC 55DC (5906101904) HC 55DC (5906101904) | 19 247 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →