Компресор Apro 850182 100 л
Відео 3Фото 13 |
Apro 850182 50 л100 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apro 850182 100 л
Компресор двоциліндровий пасовий 2.2кВт 402л / хв 8бар 100л (2 крана) APRO | 18 262 грн. |
Компресор двоциліндровий ремінний 2.2кВт 402л/хв 8бар 100л (2 крана) APRO | 18 871 грн. |
Компресор ремінний двоциліндровий Apro 2 крана 2,2 кВт 402 л/хв 8 бар 100 | 17 702 грн. |
Компресор двоциліндровий пасовий Apro OFBD-100 8 бар/2,2 кВт 402 л/хв 100 | 18 284 грн. |
Компресор двоциліндровий ремінний 2.2кВт 402л/хв 8бар 100л (2 крана) APRO | 19 345 грн. |
Відеоогляди
Модификації Apro 850182
Ціни на Apro 850182 |
---|---|---|---|---|
Apro 850181 50 л | від 15 024 грн. | 7 пропозицій | ||
Apro 850182 100 л | від 17 702 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →