Вимикач Schneider Asfora EPH1500123
Schneider Asfora EPH1500123 бежевий білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH1500123
Вимикач одноклавішний Schneider Asfora кремовий прохідний з підсвіткою EPH | 187 грн. |
Перемикач одноклавішний з підсвічуванням, слонова кістка, EPH1500123 Schne | 181 грн. |
Вимикач SCHNEIDER ASFORA EPH1500123 Кремовий | 185 грн. |
Вимикач прохідний з підсвіткою Крем Asfora Schneider Electric, EPH1500123 | 181 грн. |
Модификації Schneider Asfora EPH1500123
Ціни на Schneider Asfora EPH1500123 |
---|---|---|---|---|
Schneider Asfora EPH1500123 | від 181 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Asfora EPH1500121 | від 159 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →