Рамка для розетки / вимикача Schneider Asfora EPH5800562
Schneider Asfora EPH5800562 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH5800562
Усі ціни 7 →Schneider Electric Schneider Electric Asfora EPH5800562 | 232 грн. |
Рамка п'ятимісна горизонтальна Schneider Asfora сталь EPH5800562 | 228 грн. |
Рамка п'ятірна горизонтальна SCHNEIDER Asfora сталь EPH5800562 | 194 грн. |
Рамка п'ятірна горизонтальна Schneider Electric Asfora Сталь (EPH5800562) | 232 грн. |
SE Рамка 5м сталь EPH5800562 | 228 грн. |
Рамка 5-місцева Сталь Asfora Schneider Electric, EPH5800562 | 232 грн. |
Рамка п'ятимісна Asfora горизонтальна ABS сталь [EPH5800562] Шнейдер Елект | 237 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →