Рамка для розетки / вимикача Schneider Asfora EPH5800269
Schneider Asfora EPH5800269 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH5800269
Усі ціни 12 →Рамка 2-місна Schneider Asfora бронза EPH5800269 | 105 грн. |
Schneider Electric Schneider Electric Asfora EPH5800269 | 105 грн. |
Рамка двомісна горизонтальна Schneider Asfora бронза EPH5800269 | 103 грн. |
Рамка двойная горизонтальная Schneider Asfora Бронза (EPH5800269) | 106 грн. |
Рамка подвійна горизонтальна SCHNEIDER Asfora бронза EPH5800269 | 87 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →