Рамка для розетки / вимикача Schneider Asfora EPH5800569
Schneider Asfora EPH5800569 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH5800569
Усі ціни 11 →Рамка 5-місна Schneider Asfora бронза EPH5800569 | 232 грн. |
Schneider Electric Schneider Electric Asfora EPH5800569 | 232 грн. |
Рамка п'ятимісна горизонтальна Schneider Asfora бронза EPH5800569 | 228 грн. |
Рамка п'ятірна горизонтальна SCHNEIDER Asfora бронза EPH5800569 | 194 грн. |
П'ятірна рамка Schneider Electric Asfora горизонтальна Бронзова (EPH580056 | 232 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →