Змішувач Schock SC-520-D 55512043
Фото 10 |
Schock SC-520-D 55512043 |
|
Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою 3/8". Вставка на корпусі виконана з матеріалу CRISTADUR® або CRISTALITE®
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock SC-520-D 55512043
Усі ціни 9 →Schock SC-520 555120 Magma | 12 240 грн. |
Schock SC-520 555120 Magma | 12 546 грн. |
Schock SC-520 555120 Magma | 12 852 грн. |
Schock SC-520 555120 (magnolia) | 13 600 грн. |
Schock SC-520 Croma 555120 | 17 080 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →