Велошина Schwalbe CX Comp K-Guard 28x1.5
Відео 1Фото 3 |
Schwalbe CX Comp K-Guard 28x1.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schwalbe CX Comp K-Guard 28x1.5
Покрышка 28x1.50 700x38C (40-622) Schwalbe CX COMP K-Guard Active B/B-SK H | 585 грн. |
Schwalbe Покрышка Schwalbe 28x1.50 (40-622) 700x38C CX COMP K-Guard Active | 576 грн. |
Велопокришка Schwalbe CX Comp K-Guard Active B/B-SK HS369 SBC 50EPI 28x1.5 | 576 грн. |
Schwalbe Покрышка Schwalbe Cx Comp 700x38C (40-622) 50TPI 550g 11150369.02 | 585 грн. |
Відеоогляди
Модификації Schwalbe CX Comp K-Guard 28x1.5
Ціни на Schwalbe CX Comp K-Guard 28x1.5 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe CX Comp K-Guard 24x1.75 | від 820 грн. | 1 пропозиція | ||
Schwalbe CX Comp K-Guard 26x2.0 | від 656 грн. | 5 пропозицій | ||
Schwalbe CX Comp K-Guard 28x1.5 | від 576 грн. | 4 пропозиції | ||
Schwalbe CX Comp K-Guard 28x1.35 | від 825 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →