Велошина Schwalbe Hurricane Performance 26x2.1
Відео 3Фото 4 |
Schwalbe Hurricane Performance 26x2.1 |
|
Доступний варіант зі світловідбивною смугою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schwalbe Hurricane Performance 26x2.1
Покрышка 27.5x2.25 650B (57-584) Schwalbe HURRICANE Performance, RaceGuard | 1 456 грн. |
Покришка 28x1.60 (42-622) Schwalbe Hurricane Performance, RaceGuard B / B- | 1 176 грн. |
Покрышка 28x1.60 (42-622) Schwalbe Hurricane Performance, RaceGuard B/B-SK | 1 176 грн. |
Покришка 26x2.10 (54-559) Schwalbe HURRICANE Performance, RaceGuard B/B-SK | 1 485 грн. |
Відеоогляди
Модификації Schwalbe Hurricane Performance 26x2.1
Ціни на Schwalbe Hurricane Performance 26x2.1 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Hurricane Performance 26x2.1 | від 1 176 грн. | 4 пропозиції | ||
Schwalbe Hurricane Performance 27.5x2.25 | від 1 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Hurricane Performance 28x1.6 | від 930 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →