Велошина Schwalbe Hurricane Performance 29x2.25 (11159048)
Відео 3Фото 4 | Очікується у продажу 1 170 грн. Призначення: гірські (MTB); Діаметр ("): 29; Ширина: 2.25"; Стандарт ETRTO: 57-622; Навантаження (кг): 105; |
Schwalbe Hurricane Performance 29x2.25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Schwalbe Hurricane Performance 29x2.25
Ціни на Schwalbe Hurricane Performance 29x2.25 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Hurricane Performance 26x2.1 | від 1 176 грн. | 4 пропозиції | ||
Schwalbe Hurricane Performance 27.5x2.25 | від 1 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Hurricane Performance 28x1.6 | від 930 грн. | 4 пропозиції |