Велошина Schwalbe Land Cruiser K-Guard 24x2.0
Відео 1Фото 7 | Очікується у продажу 728 грн. Призначення: міські / туристичні; Діаметр ("): 24; Ширина: 2.0"; Стандарт ETRTO: 50-507; Навантаження (кг): 90; |
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 24x2.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Schwalbe Land Cruiser K-Guard 24x2.0
Ціни на Schwalbe Land Cruiser K-Guard 24x2.0 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 24x1.75 | від 570 грн. | 2 пропозиції | ||
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 26x1.75 | від 580 грн. | 3 пропозиції | ||
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 26x2.0 | від 620 грн. | 3 пропозиції | ||
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 28x1.75 | від 592 грн. | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 700x35C | від 580 грн. | 4 пропозиції | ||
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 700x40C | від 580 грн. | 3 пропозиції |