Велошина Schwalbe Smart Sam RaceGuard 27.5x2.25
Фото 6 | 1 237 грн. Купити! Schwalbe Покрышка Schwalbe Smart Sam 27.5x2.25 57-584мм, черный OPS001Lisoped.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись |
Schwalbe Smart Sam RaceGuard 27.5x2.25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schwalbe Smart Sam RaceGuard 27.5x2.25
Ціни на Schwalbe Smart Sam RaceGuard 27.5x2.25 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Smart Sam RaceGuard 26x2.25 | від 1 102 грн. | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Smart Sam RaceGuard 27.5x2.25 | від 1 237 грн. | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Smart Sam RaceGuard 700x40C | від 875 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →