Протеїн Scitec Nutrition 100% Casein Complex 2.4 кг
Відео 2 |
Scitec Nutrition 100% Casein Complex 2.35 kg 0.9 кг2.4 кг |
|
Низька калорійність. Надовго пригнічує голод. Додані глутамін і таурин. Універсальність використання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scitec Nutrition 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scitec Nutrition.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scitec Nutrition 100% Casein Complex 2.4 кг
Протеїн Scitec Nutrition Casein Complex Belgian Chocolate 2.35 кг | 2 760 грн. |
Протеїн Scitec Nutrition CASEIN COMPLEX 2350г Смак Бельгійський шоколад | 3 278 грн. |
Протеїн Scitec Nutrition Casein Complex Vanilla 2.35 кг | 2 760 грн. |
Відеоогляди
Модификації Scitec Nutrition 100% Casein Complex
Ціни на Scitec Nutrition 100% Casein Complex |
---|---|---|---|---|
Scitec Nutrition 100% Casein Complex 0.9 кг | від 1 300 грн. | 7 пропозицій | ||
Scitec Nutrition 100% Casein Complex 2.4 кг | від 2 760 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →