Склоочисник SCT-Germany Aerotech Multi-Flat 700
SCT-Germany Aerotech Multi-Flat 700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SCT-Germany 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SCT-Germany.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SCT-Germany Aerotech Multi-Flat 700
SCT GERMANY 9471 | 299 грн. |
Щітка склоочисника SCT-Germany 9471 28" Aerotech Multi-Flat 700 мм (9471) | 319 грн. |
Щітка склоочисника (двірник) SCT 9471 Aerotech Multi-Flat 28i (700 мм) | 429 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →