Склоочисник Winso X Treme 700
Winso X Treme 700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Winso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Winso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Winso X Treme 700
Усі ціни 42 →WINSO 113700 | 218 грн. |
Бескаркасная щетка Winso X-Treme 28/700мм LI-6243 | 320 грн. |
Щітка склоочисника (двірник) Winso X-Treme безкаркасна (113700) 28/700мм | 257 грн. |
Безкаркасна щітка Winso X-Treme 28/700мм (113700) | 233 грн. |
Безкаркасна щітка Winso X-Treme 28/700мм | 336 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →