Ваги SeaBreeze SB-074
SeaBreeze SB-074 коричневий синій |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SeaBreeze SB-074
Усі ціни 6 →Sea Breeze SB-074 | 238 грн. |
Ваги підлогові SeaBreeze SB-074 | 210 грн. |
Ваги для підлоги SeaBreeze SB-074 | 345 грн. |
Ваги для підлоги SeaBreeze SB-074 (188341) | 363 грн. |
Ваги підлогові 180кг sb-074, датчик t° повітря, заряд акуулятора, батарейк | 380 грн. |
Ваги для підлоги SeaBreeze SB-074 | 273 грн. |
Модификації SeaBreeze SB-074
Ціни на SeaBreeze SB-074 |
---|---|---|---|---|
SeaBreeze SB-075 | від 210 грн. | 11 пропозицій | ||
SeaBreeze SB-074 | від 210 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →