Котушка SELECT Swift 2000M (1870.32.14)
SELECT Swift 2000M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SELECT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SELECT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SELECT Swift 2000M
Усі ціни 23 →Катушка рыболовная Катушка Select Swift 2000M 5+1BB 5.0:1 | 1 230 грн. |
Котушка Select Swift 2000M 5+1BB 5.0:1 (1870.32.14) | 1 239 грн. |
Катушка Select Swift 2000M 5+1BB 5.0:1 (1870.32.14) 1870.32.14 | 1 230 грн. |
Котушка Select Swift 2000M 5+1BB 5.0:1 (1870.32.14) 1870.32.14 | 1 230 грн. |
Select Котушка Select Swift 2000M 5+1BB 5.0:1 (1870.32.14) 1870.32.14 | 1 230 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →