Котушка Brain Classic Carp Baitrunner 4000 (18584533)
Фото 5 |
Brain Classic Carp Baitrunner 4000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Classic Carp Baitrunner 4000
Усі ціни 11 →Катушка Brain Classic Carp Baitrunner 4000 4+1BB (1858.45.33) | 1 210 грн. |
Котушка Brain fishing Classic Carp Baitrunner 4000 4+1BB 5.01 Screw Handle | 1 239 грн. |
Котушка Brain fishing Classic Carp Baitrunner 4000 4+1BB 5.01 Screw Handle | 1 210 грн. |
Brain fishing Котушка Brain fishing Classic Carp Baitrunner 4000 4+1BB 5.0 | 1 210 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →