Кавомолка Sencor SCG 2052WH
Фото 5 |
Sencor SCG 2052WH білий чорний |
|
Мистецтво помелу: Як підібрати правильний помел кавиРозбираємось, які налаштування подрібнення зерен підходять для різних способів варіння кави
Електрична або ручна, жорна чи ножі: що потрібно знати про кавомолки для кращого помелу кавиКороткий гід за різновидами сучасних кавомолок
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SCG 2052WH
Усі ціни 33 →Кавомолка Sencor SCG 2052WH | 799 грн. |
Sencor Sencor SCG 2052WH | 899 грн. |
Кавомолка електрична Sencor Scg 2052WH | 1 142 грн. |
Кавомолка Sencor SCG 2052WH | 799 грн. |
Sencor SCG 2052WH 41006005 | 849 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості кавомолки Sencor SCG 2052WH:
- Довжина мережевого шнура — 95 см
Модификації Sencor SCG 2052WH
Ціни на Sencor SCG 2052WH |
---|---|---|---|---|
Sencor SCG 2052WH | від 763 грн. | 33 пропозиції | ||
Sencor SCG 2051BK | від 763 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →