Вентилятор Sencor SFE 3040 SL
Відео 1Фото 8 |
Sencor SFE 3040 SL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SFE 3040 SL
Вентилятор настільний Sencor SFE 3040SL | 1 840 грн. |
Вентилятор Sencor SFE 3040SL | 2 364 грн. |
Вентилятор Sencor SFE 3040SL | 2 499 грн. |
Вентилятор настольный Sencor SFE 3040SL | 1 846 грн. |
Відеоогляди
Модификації Sencor SFE 3040 SL
Ціни на Sencor SFE 3040 SL |
---|---|---|---|---|
Sencor SFE 2540 SL | від 2 065 грн. | 5 пропозицій | ||
Sencor SFE 3040 SL | від 1 840 грн. | 4 пропозиції | ||
Sencor SFE 4040 SL | від 3 178 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →