Мікрохвильова піч Sencor SMW 6001 DS нержавіюча сталь
Sencor SMW 6001 DS |
|
Бренд Sencor пропонує просту та недорогу мікрохвильову піч, яка добре справляється з повсякденними завданнями та оснащена всім необхідним для зручного використання. Виглядає вона досить симпатично: корпус виконаний з нержавіючої сталі, внутрішня камера покрита емаллю, дверцята доповнені затемненим склом і відкриваються за допомогою ручки, а панель управління складається із звичайних кнопок, поворотного регулятора та невеликого LED дисплея.
За потреби її можна заблокувати — ця опція особливо актуальна для сімей, де є маленькі діти. Об'єм печі становить 20 літрів, тобто вона досить компактна і дозволяє підігрівати їжу для однієї чи кількох людей. Всередині модель має скляний поворотний столик діаметром 245 мм. В основному, Sencor SMW 6001 DS розрахована на виконання простих повсякденних завдань на кшталт розігріву та розморожування їжі, хоча за бажання в ній можна і готувати. Для цього є 5 рівнів потужності, таймер максимум на 95 хвилин та 8 автоматичних програм приготування їжі. Також користувачі оцінять функцію швидкого запуску, можливість відкласти старт процесу та багатофазне готування. А ось гриля та якихось додаткових технологій приготування у моделі немає.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Купити Sencor SMW 6001 DS нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Мікрохвильова піч Sencor Smw 6001DS | 4 876 грн. |
Мікрохвильова піч Sencor SMW 6001DS | 4 664 грн. |
Мікрохвильовка Sencor SMW 6001DS | 3 358 грн. |
Sencor SMW 6001DS | 6 096 грн. |
Микроволновка Sencor SMW 6001DS | 3 354 грн. |
Мікрохвильовка Sencor SMW 6001DS | 3 348 грн. |
Мікрохвильова піч Sencor SMW6001DS 20 л | 5 503 грн. |